Košík je prázdný

Červnové OPEN DAYS 2024 se vydařily

I přes nepřízeň počasí navštívily naše červnové OPEN DAYS desítky motorkářů.

Děkujeme všem, kteří si našli v pátek 31.5. a v sobotu 1.6.2024 cestu k nám do KTM Strakonice na první OPEN DAYS Staněk MOTO. Předpověď počasí nám nepřála, a tak jsme měli trochu obavy, zda se akce povede. Skutečnost však předčila naše očekávání a na testovací jízdy dorazili téměř všichni objednaní jezdci. Nakonec počasí nebylo tak nepříznivé a věříme, že si testovací jízdu užili všichni.

V rámci OPEN DAYS měli návštěvníci možnost vidět náš kompletně nově vybavený motosalon. K vyzkoušení měli návštěvníci kompletní výbavu jezdce (přilby, bundy, kalhoty, boty a další) od základních variant přes dnes velmi kvalitní KTM výbavu až po prémiové produkty top značek v designu KTM.

V rámci akce byl k vidění náš speciál KTM 1290 SUPER ADVENTURE RR, který jsme postavili a naladili v rámci testování ve španělské Almerii a Andalusii. Kromě celé řady technických úprav a vylepšení má i unikátní designové provedení.

Ještě jednou všem účastníkům děkujeme za návštěvu a těšíme se na další OPEN DAYS.

Zároveň děkujeme Motoškole Radek Andrlík, jmenovitě Radkovi Andrlíkovi a Michalovi Kicovi, za výborný výběr tras a vynikající organizaci testovacích jízd.

 
 

 

 

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.