Košík je prázdný

Novinka KTM RC 125 na skladě – ideální kombinace zábavy a rychlosti

Elegantní, stylový, jedinečný. Přesně tak lze popsat model značky KTM Supersport RC 125. Nejen že si jízdu na silnici maximálně užijete, ale budete u toho ještě dobře vypadat! A garantujeme, že mezi ostatními motorkáři vás rozhodně nepřehlédnou.

Inovace

Díky výjimečné kapotáži v závodním stylu, která zajišťuje vyšší ochranu před větrem a lepší aerodynamiku, se při jízdě cítíte jako na závodním okruhu. Lehčí rám a nová konstrukce podvozku poskytují zároveň vetší stabilitu jak v nižších, tak ve vyšších rychlostech. Sklápěcí zrcátka podporují svým tvarem lepší aerodynamiku a jsou zároveň praktičtější při manévrování v těsných prostorech.

Pro každého

Motorka je pro svůj výkon 11kW vhodná především pro začínající řidiče s řidičským oprávněním stupně A2. Stroj, který zajistí mladému řidiči závodní pocit v kombinaci s bezpečnou jízdou, ocení každá ustaraná maminka a nadšený otec. Nízká spotřeba paliva 2,42 l/100 km zas potěší každou peněženku. Ač se může zdát výkon pouhých 11 kW omezený, i zkušeného jezdce překvapí, jaký zážitek jízda na RC 125 nabízí.
Nabízíme i velmi oblíbený model KTM 125 ve standardním provedení, který jistě patří mezi nejlepší motocykly své kategorie na trhu. Ovšem RC je RC.

Tento výjimečný stroj jsme právě naskladnili, můžete si vybrat, zda se Vám více líbí s elegantními polepy, které podtrhují závodní dojem motorky, či bez. Přát si takový klenot v garáži nestačí. Tento drak se musí vyzkoušet na vlastní kůži. Tak neváhejte a zavítejte do naší prodejny v Nebřehovicích i se svým potomkem a přesvědčte se o jízdních vlastnostech a neobyčejném stylu RC 125!

 
 

Fotogalerie

 

 

 

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.